Vítejte v projektu e-Bug! Tyto stránky jsou určeny učitelům a žákům 2. stupně ZŠ.

e-Bug je celoevropský, volne dostupný vzdelávací program urcený ucitelum a žákum základních škol. Obsahuje detailne rozpracované plány jednotlivých výukových lekcí a zajímavé aktivity pro žáky. Zabývá se mikroorganismy, hygienou, antibiotiky a ockováním.             

Každá lekce obsahuje detailní plán hodiny pro ucitele a zábavné pracovní listy pro žáky, které jsou vhodné pro práci v hodinách. Ke všem probíraným tématum zde naleznete celou radu animací, fotografií, filmu a prezentací, které jsou volne a zdarma ke stažení. Mužete je použít ve výuce k lepšímu pochopení dané problematiky.

Jestliže preferujete použití pocítacových prezentací pred tištením materiálu pro jednotlivé žáky, jsou ke každé lekci pripraveny také powerpointové prezentace.

Ke stažení jednotlivých lekcí mužete použít odkazy na levé strane obrazovky nebo kliknete zde ke stažení celého komprimovaného (zip) souboru (188 MB).

Balícek lekcí    

e-Bug pocítacová hra Arkády (plošinovky) pro první stupen základních škol pomuže žákum s pochopením jednotlivých témat i ke zdokonalení znalostí a lepšímu zafixování nove získaných vedomostí. Mužete ji využívat v hodine nebo ji žáci mohou hrát v rámci domácí prípravy na vyucování. Pro získání více informací o obsahu hry kliknete na odkaz *hry* v horní cásti obrazovky.

 

 

 

 

border border
border